Oferta sprzedaży i wynajmu magazynów z powierzchnią biurową, gruntów inwestycyjnych.

Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce nie słabnie i cieszy się coraz większą popularnością. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, oferujemy szereg rozwiązań związanych z sektorem nieruchomości komercyjnych.

Przedstawiamy Państwu ofertę kupna lub wynajęcia magazynów pod działalność gospodarczą na terenie Poznania i całego województwa wielkopolskiego.
W skład nieruchomości komercyjnych wchodzą magazyny, których zadaniem, według umowy najmu, jest generowanie przychodu. Region wielkopolski wciąż wykazuje spory potencjał w kwestii inwestowania w magazyny. Tendencja wzrostowa w branży spowodowana jest przede wszystkim przez boom e-commerce na rynku – wynajmowane są hale oraz magazyny na obrzeżach miast, aby rozszerzać działalność i stworzyć kompleks logistyczny dla firm.

Magazyny do wynajęcia to nie tylko nieruchomość sama w sobie. Mając konkretny cel, warto wziąć pod uwagę pozostałe czynniki, które korzystnie wpłyną na inwestycję.
Jednym z najważniejszych aspektów przy wyborze odpowiedniego magazynu jest jego lokalizacja. Węzeł komunikacyjny powinien być właściwie skorelowany tak, aby nie dochodziło do sytuacji patowych na drodze i nie stwarzać problemów z przepływem towaru. Stąd optymalizacja siatki dystrybucji, ze szczególnym naciskiem na zaplecze czasowe, jest obligatoryjna.

Inwestycja w magazyny to kluczowa decyzja, którą charakteryzuje konfrontacja potrzeb najemcy z tym, co oferuje lub może zaoferować dany rynek. Wielkopolska jest atrakcyjna dla inwestorów nie tylko ze względu na rozbudowaną infrastrukturę i łatwy dostęp do parków logistycznych, ale również dzięki korzystnym cenom najmu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami sprzedaży i wynajmu magazynów oraz hal produkcyjnych na terenie Poznania i okolic. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Where
4
1
Oferty  jest samodzielny obiekt magazynowo-produkcyjny zlokalizowany w gmini...>>>

Przedmiotem sprzedaży oraz najmu jest obiekt produkcyjno- magazynowy o powier...>>>

Posiadamy do wynajmu oraz sprzedaży nowoczesny obiekt magazy...>>>

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wysokiej klasy powierzchni magazynowej...>>>

Przedmiotem najmu jest powierzchnia magazynowa w nowo wybudowanym centrum log...>>>

Posiadamy do wynajęcia samodzielny obiekt położony w Poznaniu przy ul. Pok...>>>

Magazyn położony we wschodniej części Poznania w niedalekiej odległości ...>>>

Do wynajęcia wysokiej jakości powierzchnia magazynowa klasy A, zlokalizowa...>>>


Pages: 1
1
1
1
1
77