Obiekt produkcyjno-magazynowy w Suchym Lesie.

 

Lokalizacja

Przedmiotem wynajmu jest samodzielny obiekt magazynowo-produkcyjny położony miejscowości przylegającej do Poznania od strony północnej w Suchym Lesie przy głównej trasie wylotowej w kierunku Piły –  ul. Obornickiej, numer geodezyjny działek: 839/19 ( aktualnie brak numeru porządkowego). Lokalizacja ta oferuje doskonałe połączenie z obwodnicą Poznania – drogą S11 oddaloną o ok 4 km oraz pośrednie połączenie z autostradą A2 oraz daje możliwość dojazdu komunikacją miejską oraz podmiejską (Suchy Las).

Dane techniczne 

W realizowanym obiekcie będzie dostępne 1390 m2 powierzchni magazynowo-produkcyjnej oraz 222 m2 powierzchni biurowo-socjalnej. Dostęp do powierzchni magazynowo-produkcyjnej zapewniony będzie przez dwie bramy wjazdowe z poziomu „zero”. Przed obiektem dostępny plac manewrowy o powierzchni 1500 m2. Powierzchnia magazynowo-produkcyjna jest ogrzewana (ogrzewania gazowe, nadmuchowe), o wysokości 8m.

Dostępna infrastruktura mediów oraz zaplecze teleinformatyczne (światłowód) w klimatyzowanym, nowoczesnym dwukondygnacyjnym biurowcu będącym zintegrowaną częścią powierzchni magazynowej. Powierzchnia biurowa może być oddana do użytkowania w pełni zaaranżowana. Istnieje możliwość umieszczenia logotypu najemcy na atrakcyjnej fasadzie biurowca.

 

Dokumentacja obiektu 

Posiadamy dokładną specyfikację oraz rysunki techniczne i rzuty obiektu, które jesteśmy gotowi udostępnić zainteresowanym klientom za pośrednictwem e-mail. W celu uzyskania dokumentacji, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza znajdującego się poniżej.

Cena sprzedaży

PLN 5.900.000

netto

Najem biura

PLN 37.00

m2

Najem magazyn

PLN 17.00

m2

LOKALIZACJA NA MAPIE

Zapytaj o ofertę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat wiadomości

Treść wiadomości