firma

O nas

Twoja potrzeba naszym zadaniem.

Kilka słów o naszej firmie

Spółka Isalscy jest rodzinną firmą działającą w branżach transportu i spedycji oraz nieruchomości komercyjnych od 2010 roku, choć nasze korzenie i doświadczenie sięgają drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych.

Dzięki świadczeniu komplementarnych usług, zaufało nam wielu klientów nie tylko w zakresie realizowania wysyłek na terenie krajów Unii Europejskiej ale także przedsiębiorstw na co dzień korzystających z powierzchni magazynowych i produkcyjnych.

Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za elastyczność, profesjonalizm oraz nieszablonowe podejście do realizowania ich potrzeb. Staramy się pracować w sposób dynamiczny, uprzedzać potrzeby klientów i doradzać im, gdy potrzebny jest głos specjalisty.

Nasz dział nieruchomości komercyjnych z powodzeniem realizuje zadania dla klientów z branż logistycznej oraz produkcyjnej. Na przestrzeni dziesięciolecia wielokrotnie doradzaliśmy zarówno średnim, jak i dużym podmiotom w wyborze lokalizacji dla inwestycji, a także towarzyszyliśmy im w realizacji procesu inwestycyjnego.

Mamy doświadczenie w obsłudze podmiotów krajowych, jak i  zagranicznych, między innymi z rynków azjatyckiego oraz północnoamerykańskiego.

Zespół tworzący firmę Isalscy to kolektyw dobrze zorganizowanych i ambitnych ludzi, mieszanka młodości i doświadczenia. Dzięki międzypokoleniowemu charakterowi firmy, otwartości na nowe rozwiązania i technologie, czerpiemy wiedzę od siebie nawzajem osiągając efekt synergii.

Na przestrzeni lat daliśmy się poznać jako godny zaufania, odpowiedzialny partner w biznesie. W codziennej działalności przyświecają nam zwykłe ludzkie wartości, które cenimy u każdego z kim pracujemy – etyka i uczciwość.

Flota

nasze pojazdy

AUTA DOSTAWCZE

8 i 10 paletowe auta dostawcze zarówno w wersji z plandeką, jak i stałą zabudową oraz windą samozaładowczą.

STANDARD/MEGA


Ciągniki siodłowe EURO 6 z naczepami typu standard – 13,6 LDM oraz mega (3m wysokości).

CHŁODNIE


Chłodnie z agregatami ThermoKing z dostępną opcją multitemperatury.

Bezpieczeństwo transportu, przepływ informacji i troska o środowisko naturalne to powody, dla których korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań flotowych dostępnych na rynku.

Wykonując usługi transportowe dla naszych Klientów zawsze przyświeca nam myśl, że chcemy dostarczać rozwiązań, z których sami chętnie byśmy korzystali. W związku z tym zwracamy szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa ładunku oraz informacji o postępie w realizacji zlecenia transportowego. Wszystkie nasze pojazdy podlegają ciągłemu monitoringowi pozycji.

Priorytetem jest dla nas terminowość dostaw, i choć branża transportowa bywa nieprzewidywalna, zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie.

W zdecydowanej większości korzystamy z własnej floty pojazdów ciężarowych przy realizacji zleceń klientów. Nasza flota składa się z ciągników Volvo FH oraz DAF XF. Dysponujemy ponadto naczepami typu firana standard z certyfikatami Code XL, mega oraz chłodnia.

Dla klientów wymagających bezpośrednich dostaw ekspresowych na terenie Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Norwegii posiadamy flotę aut dostawczych o DMC 3,5 tony, w tym również pojazdy wyposażone w windę samozaładowczą (nośność 750kg).

Dokumenty

cała niezbędna dokumentacja spółki w jednym miejscu

* Staramy się, aby wszystkie zamieszczane przez nas dokumenty zawierały stan faktyczny, były aktualne pod względem prawnym. Jeśli którykolwiek z powyższych odnośników nie działa lub zawiera nieaktualne dane, napisz do nas.

Galeria

zdjęcia naszej floty w trakcie pracy