strefa przewoźnika

Propozycja współpracy dla przewoźników

zestaw najważniejszych informacji dla Partnerów

W jakich kierunkach jeździmy dla klientów?

Główne kierunki, na jakich jeździ flota zarówno nasza, jak i partnerów to: Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Włochy oraz Hiszpania.

Jaki system pracy dla kierowców proponujemy?

System jest elastyczny, jednak średni okres pracy auta i kierowcy w trasie wynosi pomiędzy 12 - 16 dni. Długość wyjazdu zależy wyłącznie od systemu pracy, w jakim chcesz z nami pracować.

Jakie stawki oraz miesięczne przebiegi auta zapewniamy?

W zależności od systemu pracy kierowcy oraz od okresu, ilość kilometrów waha się pomiędzy 10 a 13 tys. Stawka jest ustalana osobno dla każdego zlecenia - pomiędzy 0,9 a 1,05 EUR/km.

Opieka dyspozytora floty

Każdemu podwykonawcy dedykujemy opiekuna floty, który jest w stałym kontakcie z kierowcami i rozdysponowuje ładunki. Zadaniem opiekuna jest pomoc kierowcom w sytuacjach wymagających interwencji, rozliczanie wykonanych zleceń oraz raportowanie Partnerowi.

Przeprawy promowe, mosty, tunele. Kto płaci i kiedy?

Bierzemy na siebie odpowiedzialność za organizację przepraw promowych, opłat za mosty oraz tunele. Rozliczenia wzajemne następują z odroczeniem, w dogodnym dla Partnera terminie.

Jakiej floty poszukujemy do współpracy?

Jesteśmy zainteresowani współpracą z przewoźnikami dysponującymi ciągnikami EUR5 oraz EUR6 z naczepami typu "firanka standard", "mega" oraz zestawami.

Jaki termin płatności możemy zaproponować?

Płatności za zrealizowane przez Ciebie zlecenia uregulujemy w terminie 30- 45 dni od daty dostarczenia dokumentów. Oferujemy także możliwość skorzystania z opcji tzw. skonta. W szczególnych przypadkach, w drodze porozumienia termin płatności może zostać skrócony.

Jakie są szczegółowe warunki umowy z nami?

Treść umowy, jej ramy oraz warunki szczegółowe są zawsze przedmiotem dyskusji. Potencjalni partnerzy mogą otrzymać od nas przygotowany proponowany wzór umowy o współpracy. Współpraca nie jest obwarowana żadnymi określonymi terminami.

Dlaczego można nam zaufać?

Jesteśmy przewoźnikiem, który funkcjonuje na rynku od 2010 roku. Głównym źródłem naszego finansowania są usługi transportowe. Dysponujemy własną flotą i własnym majątkiem. Jako spółka, każdego roku w terminie przewidzianym przepisami składamy sprawozdania finansowe, z których wynika, że regularnie notujemy zyski. Zgodnie z raportem wywiadowni gospodarczej Eurodebt.eu z 2021 roku jesteśmy godnym zaufania i wypłacalnym partnerem, z którym warto współpracować.

Dlaczego uważamy, że współpraca z nami przyniesie Ci korzyści?

Jesteśmy ludźmi, którym "się chce". Dbamy o to, by powierzona nam flota była wykorzystywana w sposób optymalny. Nie pozostawiamy spraw samych sobie. Wierzymy, że tylko dobrze zorganizowana praca i plan przynoszą wymierne korzyści. Flotę partnerów traktujemy jak swoją własną. Stawka i kilometry "muszą się zgadzać".

Skontaktuj się z nami!

NAPISZ E-MAIL