strefa przewoźnika

Propozycja współpracy dla przewoźników

zestaw najważniejszych informacji dla partnerów

W jakich kierunkach jeździmy dla klientów?

Główne kierunki, na jakich jeździ flota zarówno nasza, jak i partnerów to: Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Wielka Brytania oraz Szwajcaria.

Jaki system pracy dla kierowców proponujemy?

System jest elastyczny, niemniej jednak średni okres pracy auta i kierowcy w trasie wynosi pomiędzy 12 - 16 dni.

Jakie stawki oraz miesięczne przebiegi auta zapewniamy?

W zależności od systemu pracy kierowcy oraz od okresu, ilość kilometrów waha się pomiędzy 10 a 13 tys. Proponujemy przy tym stałą stawkę 0,9 EUR/km za każdy kilometr pokonany na nasze zlecenie.

Opieka dyspozytora floty

Każdemu podwykonawcy dedykujemy opiekuna floty, który jest w stałym kontakcie z kierowcami i rozdysponowuje ładunki. Zadaniem opiekuna jest pomoc kierowcom w sytuacjach wymagających interwencji oraz rozliczanie wykonanych zleceń.

Przeprawy promowe

Bierzemy na siebie odpowiedzialność za organizację przepraw promowych w przypadkach tego wymagających.

Jakiej floty poszukujemy do współpracy?

Jesteśmy zainteresowani współpracą z przewoźnikami dysponującymi ciągnikami EUR5 oraz EUR6 z naczepami typu "firanka standard", "mega" oraz zestawami.

Jaki termin płatności możemy zaproponować?

Płatności wobec naszych podwykonawców realizujemy w terminie 45 dni od daty dostarczenia dokumentów. Oferujemy także możliwość skorzystania z opcji tzw. skonta. Wówczas płatności realizowane są z terminem 7 dni od otrzymania dokumentów transportowych, przy jednoczesnym rabacie 6%.

Jakie są szczegółowe warunki umowy z nami?

Treść umowy, jej ramy oraz warunki szczegółowe są zawsze przedmiotem dyskusji. Potencjalni partnerzy mogą otrzymać od nas przygotowany proponowany wzór umowy o współpracy.

Skontaktuj się z nami!

NAPISZ E-MAIL